O serveru

Změny na livinghistory.cz

Vážení návštěvníci, proběhla změna v koncepci serveru, jak naznačoval můj nedávný dotaz na fóru. Vzhledem k dlouhodobějším technickým problémům spojeným s modulem zajišťující propojení mezi webem s články a diskuzním fórem došlo k oddělení fóra od zbytku webu. Doufáme, že tento model nepřinese komplikace a bude spíše ku spokojenosti návštěvníků.

Umístění reklamy na livinghistory.cz

Pro potřeby uživatelů našeho serveru jsme uvedli do provozu systém na výměnu reklamních bannerů, který vám umožní výraznějsím způsobem upozornit a upoutat pozornost na zajímavé akce, projekty a podobně. Samozřejmě stejně jako u článků platí i pro umístění reklamního banneru nějaká pravidla.

Publikování na livinghistory.cz

HlavaKdyž jsme před několika lety řešili jako sdružení (Curia Vítkov) naši vlastní webovou prezentaci, byli jsme nakonec postaveni i před problém s jejím umístěním. Ne, že by už tehdy nebyly k dispozici free webhostingové služby, ale buďto to znamenalo mít na stránkách nevkusné reklamní banery, nebo nabízené spektrum služeb nevyhovovalo zcela našim představám. Poté co jsme nakonec registrovali i doménu curiavitkov.cz, bylo jasno – chceme aby naše prezentace vypadala profesionálně.

Subscribe to O serveru