Rogar 2014 – Boj o Hedeby

Milí přátelé,

dovolte, abychom Vás pozvali na osmý ročník raně středověké bitvy Rogar - Boj o Hedeby, která se bude konat 16. - 17. srpna 2014 v Brdečném u Neveklova.

Opět pro Vás chystáme bitvu v sobotu i v neděli, ukázky dobových řemesel, soutěž v hodu kopím, soutěž o nejlepšího lučištníka, kuchařskou soutěž, „dívčí soutěž“ a opět soutěž o nejlíbivější vikinské vousy a nejkrásnější raně středověkou dívku :). Doufáme, že přibudou další zájemci a zájemkyně pro tuto veselou módní soutěž :).

Jako novinku jsme pro Vás pro letošní rok připravili turnaj a ukázky starého vikinského bojového sportu s názvem Glima. Dále to budou ukázky boje na volské kůži, Holmgang, kterým se odsuzovali obžalovaní a řešily spory.

Přihlásit se můžete nejpozději do 3.8. 2014.

Z důvodu zajištění vyšší úrovně akce jsme se rozhodli pozvat pouze vybrané skupiny či jednotlivce. Podmínky účasti jsou letos opět rozšířeny:

http://www.os-midgard.info/akce/podminky.php

Pokud jsme na Vás nějakým nedopatřením zapomněli, nebo Vás neznáme a podmínky splňujete, ozvěte se nám na e-mail bitva@os-midgard.info. Do e-mailu přiložte fotky Vašeho vybavení (kostýmy, zbroje), případně ještě odkaz na Vaše stránky. Vítáni jsou bojovníci, řemeslníci, obchodníci i ti, kteří jen směnit zboží chtějí či s přáteli se setkat.

Další kontakty: bitva@os-midgard.info
Dagfari Hrut: 739 077 705
Anwend Zůl: 608 773 799

Event-Date: 
Sobota, srpen 16, 2014 - 00:00 - Neděle, srpen 17, 2014 - 23:00